KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15914276
nr 1591 4276
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Modell i hatt. Signerad, daterad -85. Olja på pannå, 19x12 cm, yttermått inklusive ram: 25x17 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 januari 2024
kl 19:48:07
200 kr
250 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann